Banevej 3 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Brovst - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Brovst. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Halvrimmen, Brovst, kan man nu finde to nye villaer til salg. Den første, beliggende på Banevej 3, tilbyder en rummelig bolig med et areal på 192 m². Med 6 rum tilbyder villaen masser af plads og ligger på en grund på 998 m². Prisen på denne bolig er sat til 650.000 DKK.

En anden mulighed i samme by er villaen på Thistedvej 11. Denne ejendom strækker sig over 146 m² og indeholder 4 rum. Med et grundareal på 632 m² findes der også her en passende udendørs plads. Prisen på denne bolig er blot 5.000 DKK mindre med en salgspris på 645.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga