Ejstruphøj 52 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Brovst - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Brovst. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Brovst er to af de nyeste boliger, der netop er kommet på markedet, villaen på Ejstruphøj 52 og fritidshuset på Harestien 25.

Villaen på Ejstruphøj 52 tilbyder 209 kvadratmeter boligplads fordelt på 6 rum. Ejendommen er placeret på en grund på 993 kvadratmeter og er sat til salg til en pris på 3.295.000 kr.

Fritidshuset på Harestien 25, også i Brovst, har et areal på 96 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Denne ejendom ligger på en betydeligt større grund på 2.924 kvadratmeter og har en udbudspris på 1.495.000 kr.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga