Torres Coronas eller Esmeralda vin til 35 kr. og grønne kernefri druer til 15 kr. - se de lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsavis fra DagliBrugsen i Brovst og fundet nogle attraktive tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, hvor du kan spare penge på vin og frugt.

Disse tilbud er kun tilgængelige i en begrænset periode, så skynd dig ned i DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Torres Coronas eller Esmeralda vin
Pris: 35 kr. pr. flaske

Hos DagliBrugsen kan du få en flaske Torres Coronas eller Esmeralda vin til kun 35 kr. pr. flaske. Hver flaske indeholder 75 cl, hvilket giver en literpris på 46,66 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 9. maj til torsdag den 22. maj.

DagliBrugsen: Grønne kernefri druer
Pris: 15 kr. pr. bakke

DagliBrugsen tilbyder også grønne kernefri druer til en skarp pris på 15 kr. for en bakke á 500 g. Det svarer til en kg-pris på 30,00 kr. Tilbuddet er gældende fra fredag den 9. maj til torsdag den 22. maj.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.